"Nie jest najważniejsze, abyś był lepszy od innych. Najważniejsze jest to, abyś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego".

W klasa 2b brała udział w ogólnopolskim projekcie zwanym Tygodniem Uczniowskiej SuperMocy. Główną ideą TUS jest uświadomienie dzieciom, że w każdym z nas drzemie ogromny twórczy potencjał. Wszyscy mamy jakieś indywidualne, charakterystyczne cechy, umiejętności i uzdolnienia, o które trzeba dbać i rozwijać, aby w pełni móc je wykorzystać. Mocną stroną może być nie tylko śpiewanie, ale też to, że ktoś umie dostrzec drugiego człowieka. Stworzyliśmy Kamienie Mocy. W naszej klasie powstała góra z naszymi marzeniami, mocnymi stronami oraz motywującymi cytatami. Inspiracją do zajęć były książki "Księga SuperMocy" oraz "Jesteś ważny, Pinku!".

Magdalena Skibińska