Galeria zdjęć

Ogólnopolski Test o Zdrowiu

W pierwszej edycji Ogólnoszkolnego Testu o Zdrowiu, w którym brało udział 921 klasy (szkoły podstawowe klasy V-VIII oraz ponadpodstawowe) łącznie 139 szkół z całej Polski nasza szkoła zdobyła wyróżnienie na poziomie szkół podstawowych. 18.04.2023 przedstawiciele klas biorących udział w teście mieli możliwość uczestniczenia w uroczystej gali wręczania nagród w Pałacu Prezydenckim. Ogólnoszkolny Test o Zdrowiu jest częścią kampanii promocyjnej MAM SUPERMOC – DBAM O ZDROWIE realizowanej przez Społeczną Fundację Ludzie dla Ludzi na zlecenie Ministerstwa Zdrowia, celem której jest kształtowanie postaw prozdrowotnych i uświadamianie jak ważna jest profilaktyka już na bardzo wczesnym etapie życia. Nagrodę wręczyli na ministrowie pani Grażyna Ignaczak – Badych, pan Adam Niedzielski pan Przemysław Czarnek. Po części oficjalnej zwiedzaliśmy Pałac Prezydencki poznając jego historię, spotkaliśmy się z Panią Prezydentową Agatą Kornhauser – Dudą, a na koniec uczestniczyliśmy w słodkich warsztatach kulinarnych. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego wyróżnienia. A i jeszcze jedno nasza nagroda to stół do ping ponga . Gratulujemy i dziękujemy

18.04.2023

Czytaj więcej: Ogólnopolski Test o Zdrowiu

Jasełka inaczej!

Uczniowie klas 4-8 pod opieką ks. Wojtczaka i p. Niedźwiedź przedstawili dość nietypową wersje jasełek. Przedstawienie opowiadało historie niesfornej klasy, którą odmieniło Boże Narodzenie. Aktorzy wcielili się też w tradycyjne postacie Świętej Rodziny, aniołów, królów czy pastuszków. Całość spektaklu dopełniała muzyka i dekoracje. Wszystkim występującym gratulujemy i liczymy, że jeszcze będziemy mieli okazję zobaczyć ich na scenie.

Opracowanie: Ks. Marcin Wojtczak

20.12.2022 r.

Jaselka ks Wijtczuk 1

 

Jaselka ks Wijtczuk 2

 

Jaselka ks Wijtczuk 3

Konkurs "Bożonarodzeniowy Anioł"

W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas 0-3 "Bozonarodzeniowy Anioł" Przyfrunęło do nas dokładnie 41 Aniołów, wykonanych różną techniką. Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy i gratulujemy zaangażowania i pomysłowości!!! Jury miało bardzo trudny wybór, jednak po negocjacjach wyniki są następujące: I miejsca: Klasy 0- Ola Rutecka Klasy 1-Igor Biernacki Klasy 2- Sandra Olender Klasy 3- Nikodem Decyk Ze względu na bardzo wysoki poziom prac reszta uczestników dostała wyróżnienie Gratulujemy!

Opracowała: Agata Wróblewska

20.12.2022 r.

Czytaj więcej: Konkurs "Bożonarodzeniowy Anioł"

Osiągnięcia sportowe naszych uczniów

7 listopada dziewczęta i chłopcy w kategorii młodzieży, dzielnie walczyli na parkiecie w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju i awansowali dalej do Mistrzostw Miedzypowiatowych. Duże brawa i gratulacje!

7.11.2022 r.

Unihokej 2

 

Unihokej 1

 

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. My ten dzień w szkole świętowaliśmy 21 listopada, a poszczególne działania będziemy realizować w klasach przez przez cały tydzień. Motywem przewodnim święta jest kolor niebieski. To symbol łączności dzieci na całym świecie.

Katarzyna Żywiałkowska

21.11.2022 r.

dzien praw dziecka

Strona 1 z 13