Galeria zdjęć

Niezwykła lekcja matematyki

W klasie 1a miała miejsce niezwykła lekcja matematyki, ponieważ sala lekcyjna zamieniła się w sklep spożywczy! Uczniowie utrwalali sobie prawidłowe zachowanie w czasie zakupów oraz przypominali jakich zwrotów grzecznościowych używać w sklepie. Ćwiczyli również umiejętność posługiwania się pieniążkami.

12 stycznia 2024 r.

Czytaj więcej: Niezwykła lekcja matematyki

Wycieczka klasy 4b do Zamku Królewskiego

W śnieżne, styczniowe przedpołudnie klasa 4B wybrała się ze specjalną wizytą do Zamku Królewskiego w Warszawie. Nasi uczniowie podczas tej niecodziennej lekcji historii, poznali życie codzienne władcy Polski, zwiedzając zarówno oficjalne jak i prywatne apartamenty królewskie. Dowiedzieliśmy się między innymi jak wyglądała poranna toaleta władcy, czemu w sali tronowej nie ma żadnego portretu, jakie zwierzęta mieszkały w Zamku oraz z jakiego powodu król spał na siedząco.

To był udany dzień!

11 stycznia 2024 r.

Czytaj więcej: Wycieczka klasy 4b do Zamku Królewskiego

Szkolne kolędowanie

Tradycja śpiewania kolęd jest nieodłącznym elementem okresu Świąt Bożego Narodzenia. W dniu 21 grudnia uczniowie klas 0-3, nauczyciele i dyrekcja zebrali się w szkolnym baseniku by wziąć udział w szkolnym kolędowaniu przygotowanym przez klasę 2a i 2c.

21 grudnia 2023 r.

Czytaj więcej: Szkolne kolędowanie

Strona 1 z 21