Galeria zdjęć

Sukcesy naszych uczniów w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży szkolnej w unihokeju chłopców

W ubiegłym tygodniu zakończyły się zmagania w unihokeju o Mistrzostwo Powiatu. Z nieskrywaną dumą informujemy, iż nasze szkolne drużyny spisały się wspaniale zajmując:

- 1 m-ce w kategorii dziewcząt rocznik 2011 i młodsi,

- 2 m-ce w kategorii chłopców rocznik 2011 i młodsi,

- 1 - ce w kategorii dziewcząt i chłopców rocznik 2009-2010. Wielkie brawa!!! Jesteśmy najlepsi w powiecie w unihokeju!!!

10.11.2023 r.

Czytaj więcej: Sukcesy naszych uczniów w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży szkolnej w unihokeju chłopców

Jesienne prace klasy 1b

Jesień to piękna pora roku, która niesie ze sobą mnóstwo niesamowitych darów natury. Po ich omówieniu uczniowie klasy 1b wykonali na zajęciach plastycznych piękne grzybki z surowych ziemniaków i pietruszek. Ich jadalne na surowo części (trzony grzybów, powstały z korzeni pietruszek), zostały wykorzystane do ostatniego kawałeczka... Było kolorowo, zdrowo, chrupiąco i pysznie.

8.11.2023 r.

Czytaj więcej: Jesienne prace klasy 1b

"Kajko i Kokosz. Szkoła latania" - makiety, czyli lektura inaczej!

Uczniowie z klasy 4b zainspirowani komiksem Janusza Christy pt. „Kajko i Kokosz. Szkoła latania” wykonali makiety przedstawiające dowolne sceny z książki. Podzieleni na grupy mieli za zadanie opracowanie makiet oraz przygotowanie odpowiednich rekwizytów. Czwartoklasiści świetnie poradzili sobie z zadaną pracą, którą podziwiać mogli również inni uczniowie w przygotowanej przez dumnych wykonawców galerii w centralnym miejscu szkoły, czyli naszym "baseniku".

7.11.2023 r.

Czytaj więcej: "Kajko i Kokosz. Szkoła latania" - makiety, czyli lektura inaczej!

Strona 1 z 16