Search

Trzecia edycja Konkursu bożonarodzeniowego

Już po raz trzeci w naszej szkole odbył się bożonarodzeniowy konkurs plastyczny tym razem pod hasłem "Najpiękniejszy Eko-stroik". Celem konkursu była promocja zachowań ekologicznych, w szczególności wykorzystania materiałów naturalnych w działaniach artystycznych. Do konkursu zgłoszono 39 prac z klas 0-3. Wszystkie prace były piękne, oryginalne i co najważniejsze wykonane przez naszych uczniów.

Laureaci konkursu:

Małgosia Parys

Marysia Łuniewska

Oliwia Rodzeń

Natalia Sałańska

Antoni Kolasiński

Prace były na tak wysokim poziomie, że jury konkursu postanowiło nagrodzić wyróżnieniem pozostałych uczestników. Wszystkim nagrodzonym serdecznie GRATULUJEMY!

18 grudnia 2024 r.

Konkurs boonar 2

Konkurs boonar 3

Konkurs boonar 4

Konkurs boonar 5