Search

Sukcesy piłkarskie naszych uczniów

Miło na poinformować, że uczniowie naszej szkoły: Miłosz Nowak z klasy 3c, Kamil Grocki z klady 5b oraz Antek Korniluk z klasy 7c, zawodnicy drużyny reprezentacji szkoły piłkarskiej Escola Varsovia (Miłosz kategoria wiekowa U10, Kamil U12, Antek U14), wrócili właśnie z kilkudniowego Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego w Hiszpanii z ogromnymi sukcesami. Drużyna U10 pokonała inne drużyny hiszpańskie i weszła do półfinału (pokonała ich tylko FCBarcelona i drużyna Getafe), drużyna U12 zajęła 2 miejsce, a drużyna U14 wywalczyła złoto. Należy podkreślić, że nasi młodzi piłkarze grali w Turnieju Międzynarodowym pośród tak sławnych TOPowych drużyn piłkach jak FCBarcelona , Athletic Madrid, Sporting Lizbona, Valencia, Tarragona, CostaDuarada. GRATULACJE i życzymy Wam wielu kolejnych sukcesów!

ESCOLA VARSOVIA - link do artykułu

ESCOLA VARSOVIA ACADEMY - link do artykułu

 

14 grudnia 2023 r.

Pilkarze 1

Pilkarze 2

Pilkarze 3