Search

Event firmy W. Legutko w naszej szkole

W dniu 13.06.2022 w naszej szkole odbył się event firmy W. Legutko w ramach Ogólnopolskiego Konkursu #zdroworosna*. Uczniowie klas 0-2 spotkali się z Bartkiem - MasterChefem Junior i z Wujkiem Ogórkiem. Podczas eventu uczennica z klasy 0C, Ewa - zwyciężczyni youtuberskiego konkursu #zdroworosna* otrzymała nagrody m.in. zestaw "YouTuber'a” oraz produkty W. Legutko - nasiona warzyw, ziół, akcesoria ogrodnicze oraz np. domek dla owadów. W trakcie imprezy odbył się konkurs dla dzieci polegający na rozpoznawaniu zmysłami: dotyku, smaku i węchu owoców, warzyw i ziół. Zwycięska klasa 1A, w nagrodę otrzymała kolorowe skarpetki, a pozostali uczniowie saszetki z nasionami kopru.

Następnie odbyła się sesja zdjęciowa połączona z rozdawaniem autografów.

Dziękujemy Pracownikom Firmy W. Legutko za wspaniałą atmosferę podczas eventu w naszej szkole.

 

Katarzyna Żywiałkowska

13.06.2022 r.

Legutko 2

 

Legutko 3

 

Legutko 1