Szkolne Mikołajki

6 grudnia po rocznej przerwie mury naszej szkoły znowu usłyszały śmiech uradowanych prezentami dzieci. To był dzień, w którym dominował ulubiony kolor Św. Mikołaja - czerwony, a wszyscy uczniowie zastanawiali się, czy w tym roku nie narozrabiali za bardzo. Okazało się jednak, że cierpliwość Mikołaja jest nieskończona, ponieważ każdy znalazł pod choinką upominek dla siebie.

Każda klasa znalazła sposób, aby w tym dniu doskonale się bawić świętując imieniny Mikołaja. Uczniowie ochoczo przystąpili do dekorowania swoich sal lekcyjnych czy ubierania choinek, odbyły się seanse filmów o tematyce adekwatnej do tematyki dnia, powstały również mikołajowe prace plastyczne. Radości i uśmiechów nie było końca.

Emilia Malinowska

6.12.2021 r.