Search

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022r.

Gratulujemy osiągnięcia świetnych wyników egzaminu ósmoklasisty!

Wkład pracy i zaangażowanie zarówno ze strony uczniów i nauczycieli zaowocowało poniższymi wynikami. 

wyniki eg 8 2022

Wyniki przedstawiane są również w skali staninowej, która odpowiada nam na pytanie jaką pozycję zajmuje wynik osiągnięty przez szkołę na tle wyników osiągniętych przez całą badaną populację. Skala staninowa wprowadza 9 przedziałów wyników. Wyniki naszej szkoły w staninach:

wyniki eg 8 2022 staniny

Ponadto, aż 16 uczniów uzyskało wyniki 100%:

Z matematyki: Balcewicz-Broza Nadia, Ślepowrońska Kinga, Zieliński Mateusz, Przebieracz Jan, Sobieściak Gabriela, Wasilewska Anna.

 

Z języka angielskiego: Balcewicz-Broza Nadia, Ślepowrońska Kinga, Zieliński Mateusz, Perlejewska Wiktoria, Sobieściak Gabriela, Wojciechowska Zofia, Ziółkowski Karol, Biała Zofia, Kaczmarek Zuzanna, Wojtalewicz Julia

.

Jesteśmy dumni z osiągniętych przez naszych uczniów wyników. Trzymamy kciuki za pomyślną rekrutację do szkół ponadpodstawowych!

Mirosława Wypchło